RU
UA
Вибір правильної моторної оливи

Азбука специфікацій ACEA

Правильний вибір моторної оливи для вашого автомобіля може бути складним, і може зайняти багато часу. Фактично, багато хто з нас набувають першу пляшку, яку ми бачимо на полиці, не розуміючи, що ми заливаємо в наші транспортні засоби. Як би це не було складно, дуже важливо вибрати правильну оливу, оскільки вона може по-різному впливати на ходові якості і довговічність вашого двигуна.

Вибір правильного типу моторної оливи не тільки збільшує термін служби вашого двигуна, але також може дозволити вашому двигуну працювати набагато ефективніше. Це може підвищити ефективність використання палива і знизити середні витрати. Але перш ніж поглянути на економіку, завжди важливо правильно зрозуміти технічну сторону. Нижче ми докладно опишемо ключові специфікації ACEA, щоб зробити ваш вибір трохи простіше.

Європейська асоціація автовиробників або ACEA визначають специфікації масла, відомі як масляні послідовності ACEA. Ці специфікації оновлюються кожні 4 роки (найостанніше - 2016 рік) і складаються з букви (букв), в якій вказується клас і число, що визначає категорії, причому A / B і C представляють легкові автомобілі та легкі комерційні автомобілі.

A / B: бензинові та дизельні моторні оливи

A1 / B1: ця категорія була видалена під час введення Послідовностей ACEA 2016 року.

A3 / B3: Моторні оливи зі збільшеними інтервалами заміни, якщо це зазначено виробником двигуна, і / або для цілорічного використання олив з низькою в'язкістю, або для важких умов експлуатації, визначених виробником двигуна.

A3 / B4: Оливи цієї категорії призначені для використання в комерційних бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів. Важливо відзначити, що ці оливи також підходять для використання там, де потрібно A3 / B3.

A5 / B5: Ці моторні оливи призначені для використання в бензинових і дизельних двигунах з збільшеними інтервалами заміни. У двигунах, призначених для використання олив з низькою в'язкістю і в'язкістю HTHS (високотемпературна в'язкість при високій швидкості зсуву) від 2,9 до 3,5 мПа * С. Ці оливи не підходять для використання в деяких двигунах, тому не забувайте завжди звертатися до керівництва по експлуатації.

C: оливи сумісні з каталізаторами

Якщо ваш автомобіль оснащений турбодизельним двигуном з DPF, ви повинні використовувати моторну оливу з низькою сульфатної зольністю, класифіковане ACEA як клас C.

Моторні оливи C1 мають найнижчий рівень SAPS, оливи C1 призначені для використання при збільшених інтервалах заміни в якості мастила сумісного з каталізатором. Оливи C1 використовуються в автомобілях з усіма типами сучасних систем подальшої обробки вихлопних газів. Особливо підходять для високопродуктивних легкових автомобілів і легких комерційних бензинових і дизельних двигунів, які здатні використовувати масла з мінімальною в'язкістю HTHS 2,9 мПа * С.

C2: Моторні оливи середнього рівня SAPS, оливи C2 призначені для використання в якості сумісного з каталізатором мастила зі збільшеним інтервалом заміни, розрахованого на використання олив з мінімальною в'язкістю HTHS 2,9 мПа * С.

C3: Знову ж таки, середнього рівня SAPS, головна відмінність моторних олив C2 і C3 в тому, що оливи C3 розраховані на використання мастил з мінімальною в'язкістю HTHS 3,5 мПа * С.

C4: моторна олива з низьким рівнем SAPS, призначена для використання в якості сумісного з каталізатором мастила при тривалих інтервалів заміни, призначених для використання олив з мінімальною в'язкістю HTHS 3,5 мПа * С.

C5: середній рівень SAPS, який використовується для подальшого поліпшення економії палива, призначений для використання в якості сумісного з каталізатором оливи, призначеної для використання олив з мінімальною в'язкістю HTHS 2,6 мПа * С.

Яка олива?

Чи не впевнені, яка олива потрібна вашому автомобілю? Немає проблем, зв'яжіться з нами вже сьогодні. Ми надамо вам точну інформацію по ємності, інтервалах заміни та інші технічні дані, щоб ви завжди використовували правильну оливу в своєму автомобілі. Перейдіть на сторінку Поширених запитань, та використайте форму зв'язку з нашим фахівцем, або зателефонуйте в нашу спеціальну технічну групу за телефоном, вказаним на сайті.

Першоджерело.

Поділитися
Задати питання фахівцю