RU
UA
09

Кар'єрна, будівельна та позашляхова техніка

Бульдозери, самоскиди, драглайни і вся будівельна техніка експлуатується в суворих умовах. Вплив надмірного холоду, тепла, вологи, пилу або бруду може пошкодити мастилі і привести до передчасного збою обладнання. Надійні масла й змащення з упором на профілактику від ТОВ «Дон-Термінал» допоможуть уникнути простоїв і знизити експлуатаційні витрати.

У важких промислових застосуваннях, наприклад, на будівельних майданчиках, високоефективна мастило може мати значний вплив на успішну роботу вашого обладнання. Важке обладнання, яке використовується при будівництві вулиць, автомагістралей, мостів і будівель, схильне екстремальним екологічним умовам. Будь то холодний, туманний ранок або жаркий, сухий, запорошений день, ці умови вплинуть на роботу мастила. Програма надійних мастильних матеріалів від виробників ORLEN, TOTAL і RAVENOL спрямована на те, щоб техніка залишалася працездатною якомога довше.

Наші менеджери готові запропонувати рекомендації з промислових мастил для різних будівельних застосувань і надати дані окремих товарів, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення. Щоб дізнатися більше о наших мастильних матеріалах, трансмісійних маслах, маслах для компресорів, гідравлічних маслах, моторних олив та присадках, будь ласка, зв'яжіться з Нами сьогодні.

Мастильні матеріали для будівельної, дорожньої та іншої важкої техніки
Поділитися
Задати питання фахівцю