RU
UA
11

Виробництво будівельних матеріалів

Правильний вибір масел і мастил - це гарантія довгої і безперебійної роботи всіх частин і механізмів стаціонарного, мобільного і видобувного обладнання. Мастильні матеріали для виробництва будівельних матеріалів підвищать продуктивність, і зменшать кількість відмов обладнання навіть в найважчих умовах експлуатації. Наші менеджери проконсультують вас в підборі мастил, найбільш відповідних вашому підприємству, це призведе до зниження витрат мастильних матеріалів і скоротить ваші виробничі витрати.

У виробництві будматеріалів можна виділити два найбільших і енергоємних напрямки - виробництво цементу та бетону.

Цементний пил має властивості абразиву, що при проникненні в рухомі частини механізмів призводить до прискореного руйнування і погіршення експлуатації обладнання в цілому. Для вирішення цієї проблеми підходять прозорі мастильні матеріали для відкритих приводів, які не дадуть накопичуватися пилу в критичних вузлах і дозволять легко виявити і видалити забруднення. Масла і мастила компанії «Дон-Термінал» захистять вашу техніку від цементного пилу.

Техніка при виробництві бетону відчуває підвищені навантаження. Постійний контакт з водою і абразивними елементами (піском, щебенем, цементом) швидко зношують і піддають корозії деталі механізмів. Спеціальна пластична літієва змазка, з мінеральною основою володіє протизадирні властивості надійно збереже обладнання від забруднень і інших негативних чинників.

Індустріальні мастильні матеріали

Поділитися
Задати питання фахівцю