RU
UA
12

Сільськогосподарська техніка

У «Дон-Термінал» ми постійно вивчаємо шляхи впровадження інноваційних мастильних матеріалів, які адаптуються до конкретних потреб кожного обладнання, гарантуючи максимальну надійність від сільськогосподарської та лісогосподарської техніки. Широкий асортимент мастильних матеріалів, призначених для роботи в найважчих умовах, незалежно від погоди: пилу, вологості і екстремальних температур. Мета полягає в тому, щоб піклуватися про ваше обладнання і продовжувати термін служби двигунів, трансмісій і гідравлічних систем, отримуючи від них найкращу продуктивність.

Хороша мастило вашого сільськогосподарського обладнання забезпечує зниження технічного обслуговування, оптимізацію експлуатаційних витрат і тривалий термін служби обладнання.

«Дон-Термінал» має повний спектр продуктів, повністю призначених для сільськогосподарських машин і транспортних засобів. Ми надаємо надійні, практичні і економічні рішення для потреб цього цілорічного бізнесу. Якщо ви продаєте сільськогосподарські транспортні засоби або є частиною фермерського кооперативу, у нас є мастильні матеріали, щоб ваші двигуни працювали.

Мастильні матеріали для сільськогосподарської техніки

Поділитися
Задати питання фахівцю