RU
UA

ADBLUE

Ціну уточнюйте у менеждера

Водний розчин сечовини (карбаміду)

Застосування даного мастильного матеріалу відповідно до його призначення та нашими рекомендаціями не представляє особливої ​ небезпеки.

Паспорт безпеки продукту, відповідно до вимог діючих в ЄС норм, може бути надано за запитом місцевим торговим представником.

  • Добавка в каталітичну систему обробки вихлопних газів (Типу SCR) для зниження концентрації оксидів азоту (NOx).
  • Технологія SCR (селективна каталітична обробка) заснована на каталітичному зниженні концентрації оксидів азоту і частинок сажі у вихлопних газах шляхом додавання Ad Blue в систему обробки вихлопних газів.
  • В автомобілях, оснащених системою SCR, при використанні AdBlue знижується кількість оксидів азоту (шляхом перетворення їх в азот і воду) і сажі у вихлопних газах і, крім того, знижується витрата палива.
  • Використання технології SCR дозволяє досягти стандартів EURO 4 і EURO 5 по емісії і завдяки зниженню споживання палива дозволяє наносити меншої шкоди навколишньому середовищу шляхом зниження кількості вихлопних газів.
  • Термін придатності AdBlue становить 18 місяців з моменту виробництва, за умови зберігання в закритому контейнері, при температурі не вище 250С.

ISO 22 241 (колишній DIN 70070)

Компанія ТОВ «Дон-Термінал» надає широкий асортимент мастильних матеріалів для всіх типів обладнання за вигідними цінами. Замовляйте ADBLUE з доставкою по всій Україні.

Стандарти і Специфікації
DIN 70070, ISO 22241
Технічний опис
63,46 KB
Характеристики
Виробник
TOTAL
Стандарти і Специфікації
DIN 70070, ISO 22241
Поділитися
Задати питання фахівцю