RU
UA
Які існують типи мастильних матеріалів?

Проходять великі дебати з приводу використання синтетичних масел в порівнянні з мінеральними маслами, але, можливо, ви не знайомі з сотнями типів синтетичних матеріалів. Синтетичні масла бувають найрізноманітнішими і можуть застосовуватися для промислового, авіаційного та автомобільного використання.

Ми не можемо охопити всі оливи та синтетичні матеріали в світі, але ми можемо розповісти вам про найбільш поширених синтетичних засобах, які використовуються на ринку. Ось різні групи масел і синтетичних олив, які вони пропонують.

Оливи першої та другої групи (не синтетичні)

Оливи першої групи - це більш старі базові масла з високим вмістом парафіну. Ці типи олив не використовуються в сучасних двигунах. Але оливи першої групи все ще можна знайти в універсальних побутових продуктах.

Оливи другої групи є стандартним базовим маслом. Саме з масла такого типу проводяться всі сучасні нафтові оливи, хоча якість кожної оливи може варіюватися.

Оливи другої групи покращилися за якістю і ефективності, так як вони були розроблені раніше інших, але сучасні двигуни не дуже добре працюють на них. Ось чому автовиробники поступово переходять на синтетичні мастильні матеріали.

Синтетическое масло

Третя група олив (напівсинтетика)

Оливи третьої групи представляють собою напівсинтетичні мастильні матеріали, які були отримані з базових масел нафти. Вони були хімічно змінені і гідроізомерізовані, щоб створити синтетичну основу.

Оливи третьої групи пропонують багато переваг, як і будь-які інші синтетичні, не дивлячись на те, що вони зроблені з синтезованих, сконструйованих молекул і отримані з нафти.

Оливи третьої групи часто продаються як 100% синтетичні продукти. Вони перевершують інші масла на нафтовій основі за своїми мастильним характеристикам. Однак у порівнянні з виготовленими на замовлення синтетичними базовими маслами, вони можуть не дуже добре працювати при екстремальних температурах.

Оливи четвертої і п'ятої групи (синтетика)

Синтетичними засобами четвертої групи є поліальфаолефіни і родинні олігомери олефінів і олефінових полімери, також відомі як ПАТ. PAO - це інженерні базові оливи, отримані каталитическими реакціями з альфа-олефінових сполуками.

PAO володіють видатними перевагами, включаючи:

  • високу продуктивність
  • високий індекс в'язкості
  • низьку корозійну активність
  • сумісність з мінеральними маслами
  • широкий діапазон робочих температур

П'ята група синтетики - це все синтетичні оливи, які не є ПАТ. Вони включають складні ефіри, такі як складні поліефіри, складні діефіри, алкілірованние ароматичні сполуки, PAG і силікони. Оливи п'ятої групи використовуються для промислового і авіаційного застосування і ідеально підходять для використання при високих температурах.

Де можна купити синтетичні оливи оптом?

Мікро-емульсії (синтетичні МОР) представлені на нашому сайті розроблені спеціально для охолодження, змащення, видалення стружки і контролю корозії. У порівнянні з мінеральними маслами синтетичні матеріали працюють в більш широкому діапазоні температур, що робить їх цінними промисловими матеріалами.

Дон-Термінал пропонує оптові синтетичні оливи та інші промислові мастильні матеріали, щоб ви могли забезпечити безперебійну та ефективну роботу своїх машин. Щоб дізнатися більше о наших оптових синтетичних маслах і спеціальних мастильних матеріалах, зв'яжіться з нашими менеджерами сьогодні.

Поділитися
Задати питання фахівцю