RU
UA
Вибір відповідної оливи для холодної погоди

Під час сильних холодів власники електромобілів по всій країні виявили, що літій-іонні акумулятори в їх автомобілях практично не мають захисту проти замерзання. І точно так само, як акумулятори, мастильні матеріали, які ви використовуєте в своїх робочих вантажівках і на ваших машинах, можуть працювати неправильно в холодну погоду.

Промислові оливи ефективні в холодних умовах тільки, якщо вони здатні підтримувати свою в'язкість і плинність при зміні температури. Мастильні матеріали і масляні розчини природним чином можуть застигати, але вам не потрібна мастило, яка повністю замерзає.

Так як же вибрати правильний мастильний матеріал для робіт в холодну погоду, таких як полярні морози? Якщо ви обираєте оливу, синтетика може стати для вас найкращим варіантом.

Що робить синтетичні оливи хорошими для полярних умов?

Більшість олив витримують перепади температури до 15 градусів за Фаренгейтом. Але як тільки температура опуститься до 5 градусів, багато олив втрачають свої здібності до змащування.

Синтетичні оливи - один з кращих варіантів для тих, кому потрібні надпотужні оливи для холодної погоди. Синтетика може витримувати температуру 5 градусів або нижче, зберігаючи при цьому відмінну текучість.

Ці надпотужні мастильні матеріали також мають високий індекс в'язкості, високу полярність металу при низьких температурах, захист від екстремальних тисків, захист від корозії і низькі коефіцієнти тертя.

Як щодо мастила при низьких температурах?

Мастило - це базове масло, емульгованих загустителем. Коли ви використовуєте мастило при низьких температурах, рекомендується використовувати комплекс кальцію, літію або алюмінію. Алюмінієвий комплекс, зокрема, забезпечує високий рівень захисту і несучі здібності.

Присадки також грають важливу роль в ефективності мастила. Шукайте мастило з балансом базового масла, згущувача і присадок. Ці типи мастил пропонують наступні переваги:

  • солестійкість
  • протизносні захист і захист від підвищеного тиску
  • емульгування води
  • сумісність з синтетичними маслами
  • сумісність металу
  • плавна робота і низький пусковий момент
  • підвищена клейкість для додаткової адгезії

Де я можу купити оптом надпотужні мастила?

Коли мова йде о рідинах для металообробки і мастильних матеріалах для будівельної техніки, вам потрібні масла, які працюють незалежно від погоди. Ось чому більшість фахівців зі змащення враховують індекс в'язкості масла перед вибором мастила.

Компанія Дон-Термінал дає вам можливість купити надпотужні мастильні матеріали оптом для всіх видів техніки. Щоб дізнатися більше про наші рідини для металообробки і засобах захисту від корозії, зв'яжіться з нашими менеджерами сьогодні.

Поділитися
Задати питання фахівцю