RU
UA

Getriebeoel PAO CLP 150

Ціну уточнюйте у менеждера

RAVENOL Getriebeöl CLP PАО 150 - це повністю синтетичне трансмісійне масло, виготовлене в Німеччині на основі поліальфаолефінового базового масла вищої якості.

Трансмісійне масло RAVENOL Getriebeöl CLP PАО 150 було розроблено спеціально для застосування в силових агрегатах в екстремальних кліматичних умовах, що дозволяє ефективно працювати трансмісії при низьких температурах і не вимагає попереднього розігріву трансмісій. Пакет присадок містить інгібітори корозії, окислення, спінювання і спеціальну високостабільну протизносну присадку, що забезпечує мінімальний знос контактуючих поверхонь шестерень редукторів. Використання сучасних технологій присадок надає маслу виняткову стабільність проти впливу температури і окислювачів, що дозволяє подовжити інтервали заміни в порівнянні з мінеральними трансмісійними маслами.

Компанія ТОВ «Дон-Термінал» надає широкий асортимент мастильних матеріалів для всіх типів обладнання за вигідними цінами. Замовляйте Getriebeoel PAO CLP 150 з доставкою по всій Україні.

Допуски і схвалення/Стандарти і Специфікації
AGMA 9005 - D94, CINCINNATI MILACRON, Clean Panel Coker, S-200 Oxidation Tubes, US Steel 224/DIN 51 517-3
Технічний опис
233,64 KB
Характеристики
Виробник
RAVENOL
Допуски і схвалення
AGMA 9005 - D94, CINCINNATI MILACRON, Clean Panel Coker, S-200 Oxidation Tubes, US Steel 224
Клас в'язкості ISO VG
150
Країна виробник
Німеччина
Стандарти і Специфікації
DIN 51 517-3
Поділитися
Задати питання фахівцю