RU
UA

GreenCool GC 7010

Ціну уточнюйте у менеждера

Антифриз GreenCool® GC 7010 - це готова до застосування охолоджуюча рідина преміум класу LLC (Long Life Coolant) / SNF (Silicate Nitrite Free).

Відповідає Британському стандарту BS6580: 2010.

Виробляється за ліцензією і під контролем Chamäleon GmbH (Німеччина).

Для використання в системах охолодження будь-яких типів автомобілів, а також в якості теплоносія в теплообмінних агрегатах в діапазоні температур від -40 до + 110 °С.

Переваги -забезпечує надійний захист всіх деталей системи охолодження від: перегріву і замерзання, корозії металів (особливо від високотемпературної корозії алюмінію) і кавітації; інертний до матеріалів прокладок, патрубків і шлангів; містить флуоресцентний барвник для виявлення можливих місць витоку; не утворює опадів і відкладень: не містить амінів, нітритів, фосфатів, боратів і силікатів; сумісний з іншими якісними охолоджуючими рідинами на основі моноетиленгліколю.

Містить хімічний стабільний пакет антикорозійних присадок, виготовлений за технологією органічних кислот (ОАТ / карбоксилатного технологія) і має подовжений сервісний інтервал - до 5 років.

Унікальна формула гарантує надійну роботу антифризів GreenCool® GC 7010 і цілорічний захист деталей системи охолодження.

Компанія ТОВ «Дон-Термінал» надає широкий асортимент мастильних матеріалів для всіх типів обладнання за вигідними цінами. Замовляйте GreenCool GC 7010 з доставкою по всій Україні.

Технічний опис
1,86 MB
Характеристики
Виробник
GREENCOOL
Країна виробник
Білорусь
Поділитися
Задати питання фахівцю